Öğrenci Dolapları

Kompakt laminat, okullarda hem hijyenik ve hem de güvenli olması açısından öğrenci dolapları malzemelerinde ilk sırada yer alıyor.

Kompakt laminatlar; dekoratif ve değişik desenlerde olmasının yanı sıra, hızlı şekilde imal edilip kolay monte edilir olması, diğer yapı elemanları ile bağlantısının olmaması, anti bakteriyel ve hijyenik olması, zeminden yüksek olması, bakteri barındırmaması, bakım gerektirmemesi, tüm aksesuarlarının  üzerinde olmasından dolayı başka bir yardımcı yapı elamanına ihtiyaç duyulmaması, her türlü  mekana uyum sağlayabilmesi, uzun yıllar deforme olmadan ilk günkü özelliğini koruması, alışveriş merkezi, oteller, okullar, hastaneler  vb. gibi yoğun insan topluluğunun kullandığı alanlarda dezenfekte amaçlı kullanılan yüksek asit içerikli kimyasallara karşı dayanıklı olması gibi özellikleriyle tercih ediliyor. Özellikle de okullarda bulunan öğrenci dolapları için ideal bir konumda bulunuyor.

Kompakt Laminat Öğrenci Dolapları

Kompakt Laminat Öğrenci Dolapları kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz. Ayrıca güncel kompakt laminat fiyatlarımızı da öğrenebilirsiniz.

Teklif Al veya +90 212 322 90 00 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.